Дякую за підтримку. Донат можно робити через Моно воко кидає за посиланням й там можно обрати оплату Visa/Mastercard та Mono
Звати Дмитро мешкаю в м. Болград Одеська олб.. Служу в ДПСУ періодично висуваюсь в зону бойових дій
Ваше повідомлення опублікується у стрімі автора.